Sporto sezonas

2006-04-30 · 6 comments

in Gyvenimas,Sportas

Kadangi pastaruoju metu vien tik sėdžiu prie kompo arba geriu alų, tai nuspręndžiau jog reikia imtis kažkokių veiksmų (pačiam jau baisu darosi). Taip ir neprisiruošiau vėl pradėt vaikščiot į sporto klubą. Tai susirgdavau, tai laiko nėra (dabar ypač, atrėjant sesijai – darbų milijonas). Paskatintas Zuoko (hehe :-)), nuspręndžiau rytais palakstyti aplink prie namų esantį stadioną. Ir laiko daug nevalgo (eiti į sportklubį su visa kelione užtrunka apie 3 valandas), ir vis šis tas. Nors neužpelysiu :-) Kadangi nesu didysis sportininkas, tai pirmą kartą apibėgęs savo maršrutą galvojau, jog mirsiu. Bet išgyvenau :-) Pačiam įdomu kiek mano šis entuziazmas tęsis…

 • vap

  Perskaičiau šį įrašą ir pagalvojau, kad šiandien galėčiau parašyt taip pat (tik be Zuoko).

  Po vakar dienos ir aš nusprendžiau, kad metas pradėt sportuot. Ir kaip nekeista, šiandien buvo pirmoji diena, kai aš ryte bėgiojau (bėgiot privertė lygiai tos pačios priežastys: alus + pc). Entuziazmas tikiuosi bent savaitę išsilaikys, o tada jau tampa pripratimas :)

 • http://pawka.linija.net Pawka

  Žiūriu, kolega, tos pačios mintys pas mus :-) Šiaip tiesą sakant aš irgi anksčiau sugalvojęs buvau, o Zuokas tik vos ne tuo pačiu momentu parašė :-) Svarbiausia, kaip tu ir sakai, pirma savaitė. Paskui jau priprasim.

 • http://www.drumzles.vhost.lt Drumzlės

  Mane geriausias draugas irgi žada rytais temptis bėgiot :) Bet po pirmo rato, jaučiu tik parvešt namo galės :)))

 • http://blogas.lt/Piano Piano

  Aš irgi porą mėnesių kūno kultūros nedariau, tai kai šovė atsiskaitymų mokytojas, vos beišgyvenau :-)

 • http://serega.exme.net serega

  As tai prisiverciu nueiti i sporto sale ir pabegiot :) i sporto sale ir atgal uztrunka 1.5-2h.. nieko pawka isgyvensi :) kelios dienos ir iprociu taps :)

 • Pingback: Povilo skiediniai :-) » Mąstau / Veikiu / Klausau#5()

Previous post:

Next post: