Ofisinis eksperimentas – mainomės darbo vietomis

2013-11-5 · 4 comments

in Darbas

Šį mėnesį ofise pradėjom eksperimentą kodiniu pavadinimu “Kaimynai”. Pavadinimus galvojam kuo durnesnius, tad prie jo neapsistokim. Kažkaip pastebėjom, kad prisėdus dirbti prie kito stalo visai neblogai dirbasi. Padidėja produktyvumas, matosi kitas vaizdas. Gi visada kito vieta geresnė nei tavoji :-) Dabartiniam ofise Estina (mano darbovietė) turi du kabinetus. Vienam stalo futbolas, kavos aparatas ir šiaip visas gyvenimas. O kitas lieka lyg “už borto”. Žinoma taip nėra, tačiau vis tiek pasitaiko atvejų, kad viename kabinete sėdintys kolegos vis kažką praleidžia. Sukompiliavus šias ir kitas priežastis buvo priimtas ofiso įstatymas, skelbiantis:

Kas antrą pirmadienį ištraukiami burtai, nulemiantys kur ateinančias dvi savaites sėdės įmonės darbuotojai.

Dviejų savaičių laikotarpis buvo pasirinktas siekiant, kad šis judėjimas nebūtų per nei per dažnas, nei per retas. Kitaip tariant, kad nespėtum nei įprasti prie išrinkto stalo, nei atsibostų nuolat kraustytis. Visi draugiškai sutikom dalyvauti (nieks nenukentėjo). Parašiau skriptą, išmėtantį kolegas po darbo vietas ir pradėjom kraustytis. Ši savaitė jau yra trečioji, kai yra vykdomas eksperimentas, tad jau turėjom dvejus burtų traukimus. Kol kas visi patenkinti (ar bent jau nesikeikia). Eksperimento pabaigos data nėra žinoma. Po kelių mėnesių apžvelgsiu rezultatus :-)

 • Artūras Šlajus

  Jeigu kas atimtų mano sunkiai nureguliuotą stalą, būčiau piktas. Jums taip nėra?

  • http://pawka.linija.net/ Povilas Balzaravičius

   Nope. Pradžioj lyg nesinorėjo palikti savo daiktų, spintelės ir t.t. Bet jie niekur nedingsta. Spintelė stovi vietoj, kai ko reikia – ateinu ir pasiimu. Beveik visi dirba su laptopais, tad perėjimas prie kito stalo nieko per daug nekeičia. Visas kraustymasis su burtų traukimu ir ovacijomis pirmadienį netrunka daugiau pusvalandžio :-)

 • archatas

  O tai ką daro tie, kurie dirba prie stacionarų?

  • http://pawka.linija.net/ Povilas Balzaravičius

   Pas mus vienintelis stacionaras – Mac mini :)

Previous post:

Next post: